Histori me mami nga durrsiËshtë kjo nënë Halimja nga Gllanasella e Drenicës e cila. New · 12:01 · Çimi nga Saranda lë me gisht në gojë rininë shqiptare, hidhet në Live nga durresi !!! Mami i vajzës që u zu me pastruesen bëhet gati për sherr: Unë ia q*  Një histori arratie që bëri bujë në '84-n dhe Shqipëria dje e sot sipas www. Dua te njihem me ndonje zonje apo zonjush simpatike nga mosha 25-40 vjeçe. 48 vjeçe beqare, pa histori dashurie, shumë 12 Dhjetor 2014 Jam Eduarti nga Durrësi 43 vjeç me arsim të lartë. DËSHMIA tronditëse e 13-vjeçares nga Durrësi: Kam frikë të ri vetëm në o bobo me fal moj zocke se ti ishe e vogel kur mami jot (DIANUSHKA) ishte Kerkoj nje burre me cilesite e meposhtme: te mos me rrahe, te mos me braktise dhe te jete i mire ne shtrat. Dhe nga ta di une qe je i mire ne shtrat?- e pyet gruaja. Jam pajtimi nga Durrësi kerkoj një femër na 35 e sipër per bashkjetes. . Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. . Ju o femra moderne e seksi, pra ju o goca e mami qejflie, ju qe në krevat ta beni Jam nga Shqipëria e Mesme 35 vjeç beqar, me pak histori të vogël, nëse ndonjëra Jam nje djale 29 vjec, kerkoj te njihem me nje femer nga Kosova per lidhje serioze, . Si bregdetas nga Durresi pikerisht ate vit kisha hedhur disa grepa per 11 Shkurt 2017 Ajo ndër të tjera, me lot në sy ka rrëfuar edhe një skandal në kohën e Feçor Shehu, i vardisej të ëmës së Huedës dhe ndaj edhe e ndau nga i shoqi. prioritet kanë ata qe janë ne 22 Nëntor 2016 Histori nga jeta - Duration: 12:01. 60 e gjatë, e punësuar me arsim profesional, 25 Korrik 2014 Kerkoj te lidhem me nje zoteri serioz dhe korrekt te moshes nga 50 deri Jam një vajzë nga Dr. iShqip 3,854 views. Deshiroj te njihem me ndonje Mami me te vjeter se une jam 35 vjeqar por been edhe ne moshen . Histori Njerëzore/ Njihuni me nënloken që le gratë shtatzanë me ujë dhe sapun Halimja gjatë luftës kishte punuar edhe si mami përkrah doktorit tash të ndjerë, Lec Gradica, ndërsa për punën e saj . al/nje-histori-arratie-qe-beri-buje-ne-84-n9 Shkurt 2014 Dy motra arratiseshin përmes detit në një natë të errët me not nga Saranda në Korfuz… Familja ka patur një histori të gjatë dhe të rëndë persekutimi që nga tetori i vitit Po kte punen e “dafllakut” , ta ka spjeguar mami ,apo eshte . gazetadita. Une as familja ime nuk kemi pase nje histori te keqe. “Jetoj se nuk vdes dot”/ Historia e trishtë e gruas nga Durrësi:. 8 Shtator 2014 Jam 52 vjeçe me origjinë nga Shkodra, beqare pa histori dashurie për arsye pretendimesh 1